۱۰ اشتباه بزرگ استارتاپ ها که باید از آن ها دوری کرد:

همه اختراعات و کسب و کارهای استارت آپی از یک نیاز یا از یک مشکل به وجود می آیند. برای مثال برق, تلفن، اینترنت و یا حتی پی پال (سامانه انتقال وجه آمریکایی). همه این ها برای رفع یک نیاز یا یک مشکل درست شده اند. در اصل استارتاپ همین است. بله به این سادگی. استارت آپ یک کسب‌ و‌ کار نوپایی است که برای رفع یک مشکل یا نیاز درست می شود. البته امروزه شما با استارتاپ های اینترنتی مواجه می شوید که اتفاقا همه آن ها برای حل یک مشکل نیستند. هدف خیلی از استارتاپ ها راحت تر کردن کاری است که ما انجام می دهیم. برای مثال شما اسنپ را در نظر بگیرید: قبل از اسنپ همه می توانستند تاکسی تلفنی بگیرند و مشکل خاصی هم وجود نداشت. اما اسنپ این کار را خیلی راحت کرده و تبدیل به یک استارتاپ بسیار موفق شده است.

۱۰ اشتباه بزرگ استارتاپ ها

در این اینفوگرافی به ۱۰ اشتباه بزرگ استارتاپ ها می پردازیم. در این اینفوگرافی اشتباهات استارتاپ ها می توانیم به خوبی این موارد را درک کنیم:

۱- ساخت چیزی که کسی نیازی به آن ندارد

۲- استخدام ضعیف

۳- عدم تمرکز

۴- شکست در اجرای بازاریابی و فروش

۵- نداشتن شرکای تجاری مناسب

۶- تعقیب سرمایه گذاران، نه مشتریان

۷- مطمئن نبودن از داشتن پول کافی

۸-صرف بیش از حد پول

۹- عدم درخواست کمک

۱۰- نادیده گرفتن شبکه های اجتماعی

 

اما باید بدانید که برای راه اندازی یک استارتاپ موفق لازم است که شما بسیار خردمندانه شروع کنید و یک تیم خوب تشکیل دهید. اگر شما یک ایده دارید که قصد راه اندازی یک استارتاپ را دارید باید بسیار مطالعه کنید تا شروع درستی داشته باشید.

 

این مطالب مفید را نیز در این مورد پیشنهاد می کنیم:

قالب گردشگری وردپرس اکسپلور

قالب فروشگاهی الو شاپ

قالب مطب پزشک کلینیکو

منبع: تیک تم– ارائه دهنده مقالات: قالب املاک ریل هومقالب مشاور املاک هوزز