سلام در این مقاله به معرفی بهترین ابزار خودکار سازی سئو سایت می پردازیم.بهینه سازی وب سایت یا همان سئو به فرایندی گفته می شود که در طی آن وب سایت شما در نتایج جستجوی موتورهای جستجوی معروف مانند گوگل ظاهر شده و رتبه آن افزایش می یابد. فرایند سئو از ابتدای پیدایش اینترنت وجود داشته است، اما با این حال همچنان بسیاری از صاحبین کسب و کارها از محدودیت های سئو خودکار سایت آگاه نیستند.

ابزارهای کاربردی سئو

شما باید با عرضه مهارتها و تکنیک های گوناگون، گوگل را که یک مهمان گرامی است، به خانه خود ( سایت وردپرسی شما)، دعوت کنید.ابزار های زیادی وجود دارد که میتواند با صرفه جویی در وقت و هزینه و انرژی شما، به سئو سایت وردپرسی شما کمک کند و در بهبود سئو و بهبود رتبه ی سایت شما تاثیر گذار باشد.مشکل بسیاری از کاربران عزیز دوستدار وردپرس این است که نمیدانند کدام ابزار ها موثر و استاندارد برای استفاده و بررسی سایت است.

ابزارهای کاربردی سئو
ابزارهای کاربردی سئو

ابزار SEMrush برای تحقیق و ردیابی کلمات کلیدی پیشرفته

تحقیق در زمینه ی کلید واژه مناسب در قلب هر کمپین موفقیت آمیز SEO است. اگر شما نمی دانید که کدام کلیدواژه برای شما مناسب تر است، پس احتمال دارد که قبل از اینکه حتی شروع به کار کنید، دچار مشکل خواهید شد. این جایی است که SEMRush یک ابزار عالی است. به عنوان یک ابزار برای تحقیق در زمینه کلمات کلیدی. این گزینه گزینه هایی را ارائه می دهد که بهترین و مناسب ترین کلمات کلیدی ارائه میدهد.

SEMRush همچنین یک ابزار «کلید واژه دشواری» دارد که به طور خاص طراحی شده است تا آن دسته از کلمات کلیدی که رقابت کمتری دارند و گزینه های جایگزین برای کلمات کلیدی که به سختی رتبه بندی شده اند را برجسته کند. پس اگر شما بدنبال یک ابزار مناسب برای تعیین کلمات کلیدی متناسب با محتوای صفحات وبسایت وردپرسی خود هستید، باید به SEMRush مراجعه کنید.

ابزارهای کاربردی سئو
ابزارهای کاربردی سئو

MozBar

وقتی صحبت از بهینه سازی موتور های جستجو (سئو) میشود، نباید تنها تمرکز شما روی محتوا و مدیریت سایت خودتان باشد، بلکه باید فعالیت های سایت های برتر و رقبا را هم بررسی و آنالیز کنید. به همین دلیل است که بسیاری از افراد از MozBar به عنوان ابزار ارزشمند استفاده می کنند.نرم افزاری سریع، آسان در استفاده که اطلاعات فوری و دقیق و کاربردی در اختیار شما قرار خواهد داد.

بیشتر بدانید:  آموزش ماینینگ بیت کوین و آشنایی با دستگاه‌های استخراج

MozBar دارای یک دسته از ویژگی های مهم است که به شما کمک می کند SEO خود را با جمع آوری اطلاعات مهم را بهبود بخشید. برخی از مهمترین آنها عبارتند از ردیابی متریک اجتماعی، جستجوهای سفارشی، صادرات داده ها و برجسته سازی صفحه برای بررسی نوع خاص لینک ها.

Ahrefs برای تجزیه و تحلیل  بک لینک

یکی از بهترین ابزارهای بازاریابی برای تجزیه و تحلیل بک لینک، Ahrefs است.گزارش های آنها به شما اجازه می دهد جزئیات را در هر لینک پشت سرهم از جمله رتبه بندی، صفحات ارجاع، محتوایی که به آن مرتبط شده است و اینکه پیوندهای قوی چه قدر قوی هستند را مشاهده کنید. علاوه بر این، آنها یک سیستم هشدار دارند که اگر شما یک لینک backlink را در سایت خود دریافت کرده اید یا از دست داده اید، به شما اطلاع رسانی می کند.

ابزارهای کاربردی سئو
ابزارهای کاربردی سئو

Outreach

Outreach همیشه یک بخش مهم از هر استراتژی، برای بهبود وضعیت SEO است، اما در چند سال گذشته، این بخش بسیار بزرگتر و موثرتر برای بعضی از برندهای موفق بوده است. بخش عمده ای از آن به بازاریابی بستگی دارد.

Ninja Outreach ابزاری است که دقیقا برای این وضعیت ایجاد شده است. این بازار کمک می کند که مارک های بزرگترین نفوذگرایان را در محدوده خاص خود یا بازار پیدا کنند و سپس به طور مستقیم با آنها ارتباط برقرار کنند.

چیزی که Ninja Outreach ایجاد می کند این است که گنجینه ای از اطلاعات در مورد تاثیر گذاران در یک مکان را فراهم می کند. شما می توانید پیوندهایی را به محتوایی که آنها عرضه داشته اند، پیدا کنید.

هنوز مشکل دارید؟!

در نظرات مشکل خودتون رو مطرح کنید 🙂

مطالب مرتبط:

گوگل آنالیتیکس چیست؟

تاثیر ساب دامین بر روی سئو سایت

تفاوت SEO و SEM چیست ؟

فایروال چیست و چگونه کار می کند؟

منبع: تیک‌تم – ارائه دهنده مقالات: افزونه راکت – –