سلام در این مقاله به آموزش ساخت یک استراتژی موفق سئو می پردازیم. این که آیا شما در زمینه جستجوگرها حرفه ای عمل می کنید، مرور استراتژی سئو خود به صورت دوره ای بهترین تجربه و روش است. هنگامی که شما در معدود روزانه مدیریت وب سایت گرفتار می شوید، می توانید به راحتی استراژی بزرگ را از دست بدهید. این به طور بالقوه به استراتژی سئو شما تبدیل می شود و بی نظیر است. یک گام به عقب بردارید و به استراتژی جستجوگر خود نگاه کنید تا مطمئن شوید که هنوز در مسیر اهداف خود هستید.

۴ مرحله برای ساخت یک استراتژی موفق سئو

امروزه اینترنت به قدری پیشرفت کرده است و زندگی بشری را تحت تاثیر قرار داده است که تمامی کار آفرینان و صاحبان تجارت های مختلف به خوبی متوجه این امر شده اند که اگر می خواهند در دنیای تجارت عملکرد موفقی داشته باشند باید بر روی تجارت آنلاین خود تمرکز بیشتری داشته باشند و موفقیت یک تجارت آنلاین نیز شدیدا در گرو سئو می باشد. با استفاده از قدرت سئو، تجارت های آنلاین مختلف می توانند وب سایت خود را بیشتر در معرض رویت بازدیدکنندگان قرار دهند و از این طریق ترافیک بیشتری به وب سایت خود جذب نمایند و نرخ تبدیل بازدیدکنندگان به مشتریان وب سایت خود را افزایش دهند. اما مساله اصلی آن است که اکثر صاحبان کمپانی های مختلف و تجارت های دیجیتال تصور می کنند که مدیریت یک کمپین سئو کاری ساده است و دشواری های چندانی ندارد، اما بر خلاف تصور عمومی سئو کاری بسیار زمان بر و حساس است که نیاز به دقت و توجه فراوانی دارد و وقوع کوچکترین اشتباهی در انتخاب استراتژی های سئو و بکارگیری آنها می تواند نتایج معکوسی به بار آورد.

 استراتژی موفق سئو
استراتژی موفق سئو

۱-اصطلاحات “مرغ مگس خوار”

گوگل هر روز الگوریتم موتور جستجوشو تغییر میده. اما یکی از تغییراتی که در الگوریتم مرغ مگس خوار بوجود اومد، پیدا کردن شرکتها رو برای کاربران تسهیل کرد. این الگوریتم بر تولید محتوایی تمرکز داره که نسبت به با محل شرکتتون و نوع محصولات و خدماتی که ارائه میدید و نحوه استفاده یا خرید کاربرها از سایتتون به سرچ ها جواب بده. تیم موج سئو میتونه تو ساختار بندی محتوای وب سایتتون بر اساس این سه اصطلاح مرغ مگس خوار کمکتون کنه تا مشتریهای محلیتون راحتتر بتونن آنلاین شرکتتونو پیدا کنند.

بیشتر بدانید:  معرفی و راه اندازی Google AMP در وردپرس

۲-استفاده از شبکه اجتماعی مناسب برای مشتری مناسب

روی سایتتون دکمه های شبکه های اجتماعی مناسب بذارید. استراتژی درست این نیست ۱۰-۲۰ تا گزینه از بین شبکه های اجتماعی روبروی کاربر بذاریم تا خودش از بینشون یکی رو انتخاب کنه. شرکتهای بزرگ و مهم، شبکه های اجتماعیشونو بر اساس نوع مشتریها و خدماتشون انتخاب میکنند. شفاف و روشن مخاطب هدفتونو تعریف کنید و بعد بر اساس اون استراتژی شبکه های اجتماعیتونو مشخص کنید.

۳-ساخت شبکه­ ای از اثرگذاران

اگه محتواتون به اشتراک گذاشته نشه هیچ فایده ای از نظر سئوی طبیعی نخواهد داشت. برای اینکه فایده داشته باشه، اشتراک گذاری محتواتونو ساده کنید. وظیفه شماست که یه شبکه از اثرگذارها درست کنید، منظور از اثرگذاران افرادیه که روی شبکه های اجتماعی فالوئرهای قابل توجهی دارند و کسایی که در بازار مربوط به کار شما شهرت خوبی دارند.
این اثرگذارها ممکنه از بازیکنان بزرگ بازارتون هم نباشند، میتونن آدمهایی باشند که روی توئیتر فالوئرهای زیادی دارند یا کسایی که بخاطر بصیرتشون مورد احترامند. همه بازارها یه اثرگذاری دارند که کارتون محکم بهشون چفت شده و محتواتونو به دید دیگران برسونند.

۴-شرکت کردن در پادکست ها و برنامه های اینترنتی

بهترین راه برای اینکه بعنوان یه منبع قابل اعتماد دیده بشید شرکت در پادکستها و برنامه های اینترنتیه. شرکتهای بزرگ میدونن که سئو دیگه همش لینک­سازی نیست و مهمتر از اون بازاریابی محتواست. پادکستها و برنامه های اینترنتی هم یه وسیله اند برای اینکه محتواتونو به چشم مشتریهای جدید برسونند.

هنوز مشکل دارید؟!

در نظرات مشکل خودتون رو مطرح کنید 🙂

مطالب مرتبط:

قوانین حفاظت از اطلاعات GDPR چیست؟

حملات Brute Force چیست؟

جلوگیری از جریمه شدن سایت توسط گوگل

دانلود افزونه راکت

منبع: تیک‌تم – ارائه دهنده مقالات:قالب فروشگاهی وردپرس فلت سام – –