با سلام خدمت شما کاربران عزیز امروز به برسی و ارائه راه حل برای خطای “Missing a Temporary Folder” یا همان خطای “گم شدن پوشه موقت” در وردپرس می پردازم، امیدوارم این مقاله مورد توجهتان قرار بگیرد.
اگر تاکنون با خطای “Missing a Temporary Folder” روبرو شده باشید حتما می دانید که وقوع این خطا آپلود تصاویر، تم ها و افزونه ها یا به روزرسانی هسته WordPress را غیر ممکن می کند. در این مقاله، شما خواهید آموخت که چگونه به راحتی خطای “Missing a Temporary Folder” در WordPress را رفع کنید.

علت وقوع خطای “Missing a Temporary Folder” در وردپرس چیست؟

این خطا به خاطر تنظیمات نادرست PHP در محیط میزبانی وردپرس شما ایجاد می شود. یک تنظیمات خاص PHP وجود دارد که یک پوشه موقت را تعریف می کند که توسط برنامه هایی مانند وردپرس برای ذخیره سازی موقت داده ها قبل از ذخیره آن در مکان مورد نظر استفاده می شود. وردپرس هنگام آپلود یک تصویر، نصب یا به روز رسانی تم یا افزونه یا به روز رسانی وردپرس نیاز به دسترسی به این پوشه موقت دارد.

اگر مکان این پوشه در تنظیمات PHP سرور شما تعریف نشده باشد، وردپرس قادر نخواهد بود هر یک از این موارد را انجام دهد و شما با خطای “Missing a Temporary Folder” روبرو خواهید شد.

خطای “Missing a Temporary Folder”

 

حالا بیایید ببینیم که چگونه به راحتی خطای “Missing a Temporary Folder” را در WordPress برطرف کنیم.

رفع خطای “Missing a Temporary Folder”

برای این آموزش، شما باید فایل wp-config.php را در WordPress ویرایش کنید.

در ابتدا شما باید با استفاده از یک سرویس گیرنده FTP یا مدیر فایل در داشبورد cPanel حساب کاربری خود، به وب سایت خود متصل شوید. بعد باید فایل wp-config.php را پیدا کرده و آن را ویرایش کنید.

بیشتر بدانید:  معرفی افزونه نماد اعتماد الکترونیکی در وردپرس

سرویس گیرنده FTP

 

شما باید این کد را به فایل بفرستید درست قبل از خطی که می گوید: ‘That’s all, stop editing! Happy blogging’.

تغییرات را ذخیره کنید و فایل wp-config.php را به وب سایت خود آپلود کنید. سپس، به مسیر  wp-content / folder بروید و یک پوشه جدید درون آن ایجاد کنید. شما باید نام این پوشه جدید را temp بگذارید.

ایجاد پوشه temp

 

این همه کاری بود که باید انجام می دادید، هم اکنون می توانید منطقه مدیریت وردپرس خود را ببینید و عکس مورد نظرتان را آپلود کنید.

عیب یابی

اگر این روش کار نکرد، مجوز های دایرکتوری را برای پوشه wp-content خود بررسی کنید.

توجه: این خطا ناشی از محیط میزبان ناسازگار است. راه حل مورد بحث در بالا فقط یک راه حل است. شما هنوز هم می توانید از ارائه دهنده میزبانی خود بخواهید که این مشکل را حل کند. 

امیدوارم این مقاله در مورد خطای “Missing a Temporary Folder” برایتان مفید بوده و مورد توجه تان قرار گرفته باشد. 🙂

منبع:wpbeginner.com

سوال دارید؟سوالتون رو در نظرات مطرح کنید 🙂 

مطالب مرتبط:

تاثیر SSL بر سئو سایت

تغییر رنگ مرورگر موبایل در وردپرس

رفع مشکل زرد شدن SSL و خطای Mixed Content

افزونه مترجم وردپرس

منبع: تیک تم– ارائه دهنده مقالات: وردپرس–  –