سلام به تیک تم خوش آمدید. در این مقاله به آموزش نمایش تصاویر اینستاگرام در وردپرس می پردازیم.نمایش تصاویر اینستاگرام در وردپرس این قابلیت را به را به ما می دهد که که پست‌ها و ویدیو هایی که در این شبکه های اجتماعی محبوب به اشتراک می گذاریم را در وبسایت وردپرسی خودمان به نمایش بگذاریم. امروزه با افزایش روزافزون و چشمگیر کاربران در شبکه‌های اجتماعی و استفاده زیاد در طول روز اینطور وبسایت‌هایی به عنوان مکان مناسبی برای معرفی خدمات و محصولات است.

نمایش تصاویر اینستاگرام در وردپرس

همانطور که می دانید اینستاگرام یکی از بزرگترین و رو بهترین شبکه های اجتماعی در جهان و ایران بعد از تلگرام اهمیت ویژه ای  در ایران دارد.و کسانی که در اینستاگرام بازاریابی رو شروع می کند نتیجه  بهتری می گیرند.

افزونه ای که به شما معرفی میکنم امکان نمایش تصاویر اینستاگرام در وبسایت شما رو فراهم میکند و شما میتوانید یک تبلیغات رایگان بسازید و محصولات خودرا تبلیغ کنید و فروش محصولات رو افزایش دهید.

نمایش تصاویر اینستاگرام در وردپرس با افزونه WP Instagram Widget

این پلاگین کاربردی و حرفه ای که در مخزن وردپرس بیش از دویست هزار بار نصب و فعال شده است قابلیت نمایش تصاویر در وبسایت وزرپرسی را برای شما ایجاد میکند و شما میتوانید تبلیغات خودتان را در وبسایت وردپرسی به وسیله اینستاگرام ایجاد بسازید. همچنین استفاده از این پلاگین تکنیک های offpage سئو است که باعث بهینه سازی وبسایت میشود و میتوانید در نتایج گوگل بالا بروید.

بعد از نصب و فعالسازی این پلاگین به بخش نمایش روی زیر منو ابزارک ها کلیک کنید.بعد اینکه وارد به بخش ابزارک ها شدید ابزارک جدیدی به اسم Insatagram می بینید و با عمل کشیدن و رها کردن وارد ساید بار می شوید.

نمایش تصاویر اینستاگرام در وردپرس
نمایش تصاویر اینستاگرام در وردپرس با افزونه WP Instagram Widget

تنظیمات افزونه WP Instagram Widget

Title : در این فیلد عنوان صفحه اینستاگرام خود را وارد کنید.

بیشتر بدانید:  آموزش نمایش تاریخ و ساعت جلالی در وردپرس

Username : ادرس صفحه اینستاگرام مورد نظر جهت نمایش در وبسایت.

Number of photos : تعداد عکس هایی که میخواهید در ساید بار نمایش داده شود.

photo size : اندازه تصاویر اینستاگرام ر نمایش می دهد.

open links inlks in : در این بخش باید مشخص کنیم که وقتی کاربر روی لینک کلیک کرد صفحه اینستاگرام در صفحه فعلی باز شود یا در صفحه جدید.

Link text : متن لینک اینستاگرام را وارد کنید.

و در  اخر کار تصاویر اینستاگرام رو در سایت خودتان مشاهده کنید.

امیدواریم مطلب نمایش تصاویر اینستاگرام در وردپرس با افزونه WP Instagram Widget  مورد توجه شما عزیزان قرار گرفته باشد و برای شما کاربردی و مفید باشد.

سوالی دارید؟

سوالتون رو در نظرات مطرح کنید 🙂

مشاهده مشخصات

مطالب مرتبط:

۳۰ راه حل ساده و آسان برای گرفتن ایمیل کاربران و افزایش لیست ایمیل

افزونه حرفه ای Wordfence Pro وردپرس | نسخه اصلی افزونه امنیتی وردفنس فارسی

لیست ایمیل چیست؟ چرا باید از سرویس ایمیل مارکتینگ استفاده کنیم؟

منبع: تیک تم – ارائه دهنده مقالات:  –– قالب وردپرس تفریحی