سلام در این مقاله به معرفی افزونه پرداخت چند مرحله ای در ووکامرس می پردازیم. در بعضی فروشگاه های اینترنتی مراحل پرداخت چند مرحله ای است و به شکل های مختلفی نیز این عمل صورت می گیرد. بهتر است که به جای نمایش یک لیست بلند از دریافت مشخصات کاربری بتوانید آن را تبدیل به چند مرحله ی ساده تر کنید تا هم ظاهر فروشگاه در قسمت پرداخت زیبا شود و هم مشتریان از پر کردن فرم خوششان بیاید و مراحل طولانی نباشد.

پرداخت چند مرحله ای در ووکامرس

خیلی بهتر است که صفحه های طولانی پرداخت را به صفحه پرداخت چند مرحله ای  ساده در ووکامرس تبدیل کنید به این صورت مشتریان حس بهتری پیدا می کنند و مرحله به مرحله و قدم به قدم مشخصات را پر کنند تا در آخر همه فرم تکمیل کنید و پر کردن فرم برای ان ها کار لذت بخشی می شود.

پرداخت چند مرحله ای در ووکامرس با افزونه YITH WooCommerce Multi-step Checkout

پرداخت چند مرحله ای در ووکامرس با افزونه YITH WooCommerce Multi-step Checkout

برای فروشگاهتان ووکامرس خود صفحه پرداخت چند مرحله ای در ووکامرس درست کنید. این افزونه در دو نسخه ی رایگان و پرمیوم منتشر شده که در این مقاله نسخه ی رایگان آن را در وردپرس بررسی می کنیم.

این افزونه تا الان بیش از ۳,۰۰۰ نصب فعال در مخزن وردپرس داشته است و توانسته امتیاز ۴٫۵ از ۵ کسب کند.

نصب و فعال سازی افزونه  YITH WooCommerce Multi-step Checkout

مانند همیشه به پیشخوان وردپرس بروید و افزونه مورد نظر را نصب و فعال کنید. حال از منوی yith plugins گزینه  Multi step ceckout مشاهده می شود که با کلیک بر روی آن به قسمت تنظیمات افزونه منتقل خواهیم شد. این افزونه تنظیمات خاصی ندارد و این قسمت صرفا جهت فعال/غیر فعال کردن افزونه است.

سربرگ Settings

پرداخت چند مرحله ای در ووکامرس با افزونه YITH WooCommerce Multi-step Checkout

همانطور که می بیند در اینجا با علامت زدن این گزینه می توانید افزونه را قادر به انجام عملیات کنید و یا با براشتن تیک آن می توانید عملیات آن را غیر فعال کنید.

نکته : در واقع اینطور نیست که این افزونه تنها همین یک تنظیم را داشته باشد، بلکه نسخه ی رایگان آن به این صورت است ولی در نسخه ی پرمیوم شما تنظیمات دیگری را نیز خواهید داشت و در واقع افزونه بسیار کامل تر است.

حال می توانید به صفحه ی تسویه حساب مراجعه کنید و تغییرات را مشاهده کنید.

بیشتر بدانید:  چگونه با استفاده از شبکه مجازی وارد وردپرس شویم؟
پرداخت چند مرحله ای در ووکامرس با افزونه YITH WooCommerce Multi-step Checkout

مشاهده مشخصات

امیدواریم مطلب پرداخت چند مرحله ای در ووکامرس با افزونه YITH WooCommerce Multi-step Checkout مورد توجه شما عزیزان قرار گرفته باشد و برای شما کاربردی و مفید باشد.

سوالی دارید؟

سوالتون رو در نظرات مطرح کنید 🙂

مطالب مرتبط:

رفع مشکل درست ظاهر نشدن تصاویر Thumbnail (بند انگشتی)در در فیس بوک

نحوه ایجاد بلوک قابل استفاده مجدد در ویرایشگر بلوک گوتنبرگ

آموزش مخفی کردن قیمت محصولات ناموجود در ووکامرس

معرفی شورت کدهای مهم و کاربردی ووکامرس

منبع: تیک تم– ارائه دهنده مقالات: افزونه تجاری وردپرس وبلاگقالب وردپرس