افزونه Yoast SEO یکی از محبوب ترین و قدرتمندترین افزونه ها در زمینه سئو وردپرس و بهینه سازی مطالب، محتوا و همچنین محصولات ووکامرس می باشد که از آن می توانید در وب سایت های وردپرسی خود استفاده کنید. این افزونه با ارائه راهنمایی ها، پیشنهادها و راهکارهای مناسب می تواند رتبه سئوی وب سایت شما در موتور های جستجو را به شکل چشمگیری بهبود بخشد. افزونه سئو ووکامرس نیز یکی از افزودنی های بسیار قدرتمند این افزونه است که در ارتقا رتبه سئو سایت شما تاثیر قابل توجهی دارد.

اگر می خواهید محصولات خود را با ووکامرس بفروشید، برای بهبود سئوی محصولات خود و دیده شدن بهتر آن ها در نتایج جستجوی گوگل می باید از افزونه مکمل با نام سئوی ووکامرس کمک بگیرید. افزونه سئو ووکامرس Yoast Woocommerce Seo یا سئو فروشگاه یواست یک افزودنی برای افزونه محبوب Yoast SEO می باشد که با توجه به نام این افزونه مختص سئو و بهینه سازی فروشگاه ووکامرس تولید شده است.

افزونه یواست سئو ووکامرس
دانلود افزونه یواست سئو ووکامرس

افزونه سئو ووکامرس

داشتن یک کسب و کار فروشگاهی بهترین راه برای کسب در آمد در دنیای امروزیست. می توانید از وردپرس برای راه اندازی کسب و کار آنلاین فروشگاهی خود استفاده کنید. ووکامرس قدرتمندترین و محبوب ترین افزونه فروشگاه ساز وردپرس هست. همچنین افزونه یواست سئو پریمیوم نیز برترین افزونه سئو برای وردپرس در دنیاست. شما با استفاده از افزونه یواست سئو ووکامرس فارسی می توانید دو افزونه قدرتمند ووکامرس و یواست سئو وردپرس را به یکدیگر متصل کنید. این افزونه بدون نیاز به انجام تنظیمات خاص٬ ووکامرس و یواست سئو پرمیوم را به یکدیگر متصل می کند. در واقع افزونه سئو فروشگاه ووکامرس Yoast SEO WooCommerce عمل یکپارچه سازی بین فروشگاه ساز ووکامرس و Yoast SEO Premium را ایجاد می کند.

افزونه سئو ووکامرس
دانلود افزونه یواست سئو ووکامرس فارسی

برخی ویژگی‌های منحصر بفرد افزونه سئو ووکامرس فارسی

با استفاده از افزونه سئو ووکامرس فارسی سئو سایت شما به رتبه بهتری صعد خواهد کرد. برخی از ویژگی های افزونه ووکامرس سئو را برای شما در ادامه تشریح خواهیم کرد.

تشخیص کالا به عنوان یک محصول نه به عنوان یک نوشته در افزونه سئو فروشگاه ووکامرس

با اضافه کردن تگ های OpenGraph و بهینه کردن سئوی محصولات٬ می توانید زمانی که محصول شما در شبکه های اجتماعی منتشر می شوند٬ آن‌ها را به خوبی نمایش دهید. محصولات باید سبکی متفاوت نسبت به مقالات معمولی وردپرس داشته باشند. در تصویر زیر نمونه اشتراک گذاری شده یک محصول با yoast woocommerce seo را در پینترست خواهید دید. به محض اینکه افزونه سئوی ووکامرس را نصب کنید و تنظیمات Schema & OpenGraph را انجام دهید، مشاهده خواهید کرد که پینترست محصول شما را به عنوان یک محصول به همراه اطلاعات مورد نیاز محصول همچون قیمت، موجودی، واحد پولی و … تشخیص خواهد داد!

افزونه سئو ووکامرس فارسی
مقایسه افزونه یواست ووکامرس

سمت چپ٬ محصول منتشر شده بدون ووکامرس سئو و سمت راست محصول منتشر شده با ووکامرس سئو می باشد. همانطور که می بینید در اولین نمونه (تصویر سمت چپ)، محصول به عنوان یک نوشته به همراه یک توضیح و یک نام شناسایی شده است. استفاده از افزونه WooCommerce SEO به این معنی است که محصولات شما به عنوان محصول شناسایی خواهند شد نه یک نوشته وردپرسی!

تنظیمات افزونه یواست سئو ووکامرس
تنظیمات افزونه سئو ووکامرس

جزئیات افزونه Yoast WooCommerce SEO Premium

افزونه ووکامرس سئو چه کارهایی را انجام می دهد؟

  • بهینه کردن اطلاعات محصولی برای اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
  • حذف کردن اطلاعات اضافی از سایت مپ وب سایت برای تمیز تر کردن نقشه وب سایت
  • نمایش پست های وبسایت با استفاده از مسیر ها ( breadcrumbs ) و در نتیجه افزایش ورودی گوگل
  • افزودن باکس ویرایش سئوی محصول در صفحه ویرایش محصولات ووکامرس

افزونه Yoast WooCommerce SEO چه کاری انجام می دهد؟

  • این افزونه تا حد زیادی تجربه به اشتراک گذاری را برای رسانه های اجتماعی مانند Pinterest بهبود خواهد داد.
  • این افزونه چیزهای نامرتبط با یک محصول را از نقشه سایت حذف می کند و اطمینان می دهد که چیزهایی که لازم است در نقشه سایت وارد شوند، وجود خواهد داشت.
  • گزینه استفاده از مدیریت سلسله نشانی ها (breadcrumbs) را از افزونه Yoast SEO اضافه می کند، که نسبت به همین قابلیت در ووکامرس بسیار کامل تر است.
  • این افزونه سایر تنظیمات مورد نیاز جهت سازگار پذیری میان محصولات ووکامرس و افزونه Yoast SEO Premium را نیز به طور خودکار انجام می دهد تا با هیچ مشکلی در استفاده از افزونه Yoast SEO Premium روی سایت مجهز به ووکامرس مواجه نباشید.
افزونه سئو ووکامرس فارسی
دانلود افزونه سئو ووکامرس فارسی

افزونه یواست سئو ووکامرس محصولات وب سایت شما را آنالیز کرده و با استفاده از بهینه سازی اشتراک گذاری محصولات در شبکه های اجتماعی و نمایش بهتر محصولات ووکامرس در نتایج گوگل باعث افزایش رتبه و ورودی گوگل وب سایت شما در گوگل خواهد شد. بنابراین افزونه یواست ووکامرس به شما کمک خواهد کرد تا محصولات خود را به صورت کاملا حرفه ای در رسانه های اجتماعی و گوگل ترویج دهید و نیز برخی از قابلیت های اساسی در بخش مدیریتی سایت خود را بهبود بخشید.

توجه: دقت کنید که برای استفاده از افزونه یواست سئو ووکامرس حتما باید افزونه یواست سئو وردپرس را در سایت خود فعال داشته باشید. برای دانلود این افزونه نیز میتوانید از دانلود افزونه یواست سئو وردپرس استفاده نمایید.

 

.:: فروش این محصول در تیک تم متوقف شده است ::.